Cпеціальна школа в с. Великі Межирічі рівненської обласної ради
Кількість учнів у закладі – 69
Кількість класів – 10 (1-2,3-4, 6 – 9), дошкільна група
Кількість педагогічних працівників – 48 (14 – з дефектологічною освітою)
Кількість медичних працівників – 2
Кількість обслуговуючого персоналу - 34
1. Загальні відомості про заклад
Комунальний заклад «Великомежиріцька спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради розміщений у приміщеннях, які є пам’яткою архітектури національного значення кінця XVIII століття. У 1773 році Межирічі перейшли у володіння Овручського старости Яна Стецького, який на місці руїн старого замку Любомирських будує прекрасний замок – яскравий зразок волинської садибної архітектури періоду раннього класицизму. З історією створення цього неординарного архітектурного творіння пов’язане ім’я відомого зодчого Доменіка Мерліні (1730-1799 рр) - одного з головних представників класицизму в Польщі. У 1957 році в колишньому палаці була відкрита 8-ми річна школа-інтернат, де навчалося 350 дітей. З 1 вересня 1980 року реорганізована у допоміжну школу-інтернат. 2009 року перейменована у комунальний заклад «Великомежиріцька спеціальна школа І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради. Заклад забезпечує реалізацію права дітей із вадами інтелектуального розвитку , у 2019 році перейменовано у комунальний заклад "Великомежиріцька спеціальна школа І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради.
2. Матеріально-технічна частина закладу
Освітній процес для 66 учнів здійснюється в одну зміну. У школі обладнано 4 кабінетів початкових класів, кабінети рідної мови та літератури, ОБЖ, СПО, фізичний, біологічний, математичний, сенсорну кімнату, комп’ютерний клас, ритміки, ЛФК; для проведення трудового навчання - столярну, дві швейні майстерні; кабінет практичного психолога, соціального педагога, кабінет розвитку мовлення.
Медична частина школи має відповідну матеріальну базу: ізолятор для хворих дітей і маніпуляційний кабінет з усім необхідним медичним обладнанням та медикаментами.
До послуг дітей зразкові спальні, санвузли, душова кімната, лазня, пральня, кімната для сушіння взуття та побутова.
3. Виховна робота
У школі функціонують такі гуртки: «Основи інформатики», «Хореографії», «Дизайну». Наявні ігрова кімната, тренажерний зал, бібліотека. Проводяться спортивно-оздоровчі заняття.